UV130 USB3.0 до VGA дисплейний адаптер

UV130 USB3.0 до VGA дисплейний адаптер

USB-адаптер UV130 USB-адаптер USB 3.0 до VGA Відео-графічний адаптер з мульти-дисплеєм Розширене дзеркало Вступ: -Адаптер для відображення USB3.0-VGA дозволяє підключати додаткові пристрої для відображення (CRT / LCD монітор, проектор) до комп'ютера або ноутбука. -з'єднаний монітор може бути налаштований на ...

Відомості про продукт

USB адаптер UV130

USB 3.0 від VGA Відеографічна карта Багатоканальний адаптер кабелів Розширене дзеркало

Введення:

-Адаптер для відображення USB3.0-VGA дозволяє підключати додаткові пристрої для відображення (CRT / LCD монітор, проектор) до комп'ютера або ноутбука.

-з'єднаний монітор може бути налаштований як для клонування вашого основного екрана, так і для розширення робочого столу Windows, що дозволяє одночасно переглядати більше програм.

- USB 3.0 графічний драйвер адаптера, який використовується для управління додатковим екраном, використовує дуже мало ресурсів комп'ютера і пропонує широкий спектр роздільної здатності екрану та глибини кольорів.

- Гнучкість спільної технології USB 3.0 дозволяє уникнути необхідності відкривати комп'ютер або боротися з проблемами сумісності, пов'язаними з VGA-карткою

-Це гарантує, що продуктивність між безпосередньо підключеним екраном та екраном, підключеним через графічний адаптер USB 3.0, невелика.

Особливості:

- USB 3.0 мульти-дисплей супер швидкість.

- Початковий

- розширено

- дзеркало

- Обертання дисплея.

- Визначте монітор.

- мульти-дисплей

- Панель управління.

- Роздільна здатність до: UXGA: 1600X1200 / WSXGA +: 1680X1050, 1920X1080

Системні вимоги:

- Наявний пристрій USB3.0 високошвидкісний порт.

- Windows Vista / 7/8 / 8.1.

- Процесор: Intel / AMD одноядерний процесор 1,5 ГГц або вище.

- Оперативна пам'ять: 512 МБ пам'яті або вище.

Застосування: офісна робоча станція, настінна вулиця, редагування робочої станції, графічна робоча станція, розважальна програма.

Пакет включено:

- 1 * USB3.0-VGA дисплейний адаптер

- 1 * Driver / Manual CD

- 1 * Інструкція з швидкого встановлення


Якщо ви хочете придбати оптоволокно uv130 usb3.0 до vga від такого заводу, Mine Technology є одним з провідних виробників та постачальників відеоадаптерів USB-VGA.

Пара:UV170 USB2.0 до VGA дисплейний адаптер Наступний:UV190 USB3.0 до дисплея адаптера HDMI

Розслідування