Прогресивний розвиток індустрії IPTV

- May 06, 2016 -

З розвитку бізнес-вимог, технології розвиток технології IPTV має кілька відмінні риси.

Покращена інтегрованого управління платформи операцій. На тому припущенні, що зміст може труба може бути контрольованою, інтегрованого управління платформи поступово мають клас поділу потужність; більше з Twitter взаємодії, застосування відео обмінюватися контентом та інтеграція.

По-друге, як людино машинного взаємодії портал EPG підтримка Flash і HTML5 веб-технологій, надання формі крок за кроком гнучким і підтримує величезну кількість додаткових додатків.

Три HD 3D відео поступово збільшуючи. IPTV, використовуючи нову кодування і декодування технології, кодери, Мережа доставки контенту (CDN) для ТВ-приставки підтримки 720 Р, 1080I і Dolby 5.1 (7.1) звуку, відео, для високоякісну аудіовізуальну досвід.

Чотири є інтелектуальні CDN, штовхає підтримка HD медіа потоковим можливостей для підтримки бізнесу інтеграції.

П'ять є специфікації системи інтерфейсу між платформи, більш досконалі. Всього інтегровані трансляції платформи і платформи мовлення платформ та інтерфейсів між система передачі більш чітко EPG інтерфейс у поєднанні з рішенням CDN, краще. Крім того, хмарних технологій IPTV платформу і мережі будівельних та покращення бізнес потенціалу та користувацького досвіду.


Пара:IPTV бізнес розвитку режим Наступний:IPTV дивитися розвитку