H. 264 кодування через нових технологій

- May 06, 2016 -

Використання алгоритму стиснення відео h. 264 і h. 263 і MPEG-4 подібних, на основі змішаний метод кодування, який використовує внутрішньо кадр кодування (внутрішньо) і interframe кодування (Інтер) режимів кодування. У порівнянні з попереднього стандарту, з метою підвищення ефективності кодування, стиснення співвідношення та якість зображення, h. 264 кодування для таких нових технологій:

(1) h. 264 кодування відеосистеми складається з кодування відеошар відповідно до функцій (VCL, відеошар кодування) і два рівні шар (NAL, мережі абстрактне) абстракції мережі. VCL використовується для завершення, стислого відео послідовностей NAL для стандарт формату відеоданих яка надає інформацію заголовка для різних ЗМІ передачі та зберігання.

(2) найсучасніші intra прогноз, які містять більше просторової докладно макро блок 4 х 4 прогнозів і для відносно плоскі області 16 х 16 моделі, колишній 9 видів методи, які мають 4 види методи.

(3) interframe прогнозування з використанням декількох видів перегородки, стандарти визначаються 7 різних розмірів і форм блок сегментації (16 х 16 і 16 х 8 та 8 х 16) і макро блок сегмент (8 х 8 і 8 х 4 і 4 х 8 і 4 x 4). За допомогою менших блоків і адаптивного кодування режимі прогнозування залишкового обсяги даних може бути зменшена, тим самим, ще більше знижуючи швидкість потоку.

(4) з високою точністю на основі оцінки руху 1/4-пікселів і точністю.

(5) прогноз на кількох системі відліку. Interframe кодування, створити доступно 5 різних кадрів відліку.


Пара:Відеодекодер принципи моніторингу та перевірки системи Наступний:Ні